4. BŘEZNA 2020

Praha, Česká republika · Forum Karlín

Jedinečný koncert originální hudby
z her Mafia a Mafia 2 v podání Filharmonie Brno

Mafia Live

> Orchestral Concert

Praktické informace

Otevření dveří: 18:00
Začátek koncertu: 19:00
Dress code: Pro návštěvníky koncertů vážné hudby zpravidla povinný dresscode není. Stále bychom ale chtěli udržet důstojnou atmosféru, kterou si koncert Mafie zaslouží, a to nejen na pódiu, ale i v hledišti. Oděvy či doplňky s mafiánskou tematikou jsou velice vítány.
Délka koncertu: 120 minut včetně přestávkyO koncertu

Od doby, kdy jsme mohli poprvé kráčet po ulicích města Lost Heaven, uplynulo již dlouhých 17 let. Stejných 17 let jsme Mafii hrávali s vědomím, že jde o jednu z nejlepších her, které vznikly v České republice. Na totožné vlně se neslo i její pokračování – Mafie II. Hry, které nás proslavily po celém světě, se teď vracejí zpátky do Česka. Díky spolupráci Filharmonie Brno a GameDev Area můžete v prostorách pražského Fora Karlín zažít jedinečný koncert.

Filharmonie Brno, která svou velikostí i významem patří k české orchestrální špičce, nabízí ročně kolem stovky koncertů. Jedním z nich bude 4. 3. 2020 i Mafie, kterou odehraje hudební těleso s více jak 60 hudebníky. Skladby, na které mnozí z nás dodnes s nostalgií vzpomínají, rozezní halu Fora Karlín pod taktovkou Chuhei Iwasakiho.

Hudbu do Mafie složil Vladimír Šimůnek a nahrál Český symfonický orchestr pod vedením Adama Klemense. O doprovod k Mafii II se postaral Matúš Široký a Adam Kuruc, nahrávku pořídil Prague FILMHarmonic Orchestra s dirigentem Andym Brickem.


Přijďte s námi znovu vdechnout život hrdinům z mafiánského světa.
Vstupenky


Tento koncert je vyprodán.