29. KVĚTNA 2022

Brno, Česká republika · BVV

Jedinečný koncert originální hudby
ze série Mafia v podání Filharmonie Brno

Mafia Live

> Orchestral Concert

O události

Přes všechny hry, které boří rekordy prodejů a posouvají hranice výpočetní techniky, si v srdci tuhle klasiku uchováváme takřka všichni. Hra Mafia: The City of Lost Heaven, která zrodila celé generace hráčů, patří bezesporu mezi nejlepší videoherní tituly vytvořené na území České republiky. Na úspěch této hry navázali vývojáři neméně úspěšnými díly a následným vydařeným remakem. Pojďme si společně zavzpomínat a připomenout, co pro nás Mafia znamená!

Nejedná se pouze o koncert skladeb ze všech dílu Mafie – čeká vás celodenní program zaměřený na Mafii. Zdá se to sice nemožné, ale v roce 2022 slavíme již 20 let od vydání této kultovní hry a my uděláme vše pro to, abychom to společně s vámi a vývojáři tohoto skvostu dostatečně oslavili.

Filharmonie Brno, která svou velikostí i významem patří k české orchestrální špičce, nabízí ročně kolem stovky koncertů. Jedním z nich bude 29. 5. 2022 i Mafie, kterou odehraje hudební těleso s více jak 60 hudebníky. Pod taktovkou Chuhei Iwasakiho rozezní na Brněnském výstavišti halu F skladby, na které mnozí z nás dodnes s nostalgií vzpomínají.

Hudbu do Mafie složil Vladimír Šimůnek a nahrál Český symfonický orchestr pod vedením Adama Klemense. O doprovod k Mafii II se postaral Matúš Široký a Adam Kuruc, nahrávku pak pořídil orchestr Prague FILMHarmonic Orchestra pod taktovkou Andyho Bricka. O další díly Mafie, včetně remaku se zasloužili Jim Bonney a Jesse Harlin.

Přijďte s námi znovu vdechnout život hrdinům z mafiánského světa.Můžete se těšit na

  • Soutěže
  • Bohatý doprovodný program
  • Tematické občerstvení
  • Dobové prostředí


Vstupenky


Předprodej vstupenek bude oznámen.

Často kladené otázky

Záznam koncertu zveřejněn nebude. V první řadě jsme jako organizátoři toho názoru, že zážitek z návštěvy Game Access Music je nenapodobitelný.

Další a neméně podstatný fakt je ten, že licence na zveřejnění koncertu by výrazně zvýšila cenu lístku.

Takže bohužel ne, ale jednou za čas je fajn oprášit oblek a udělat si s přáteli/partnerem hezký večer.

Ne. Pořizování jakéhokoli audovizuálního záznamu bez povolení organizátorů je přísně zakázáno.

Situaci spojenou s onemocněním Covid-19 bedlivě sledujeme a pokud nebude možné akci provést, přijdeme s jiným možným termínem, který s největší pravděpodobností proběhne ještě v roce 2022.

To bychom si ani ve snu nedovolili vynechat! Na koncertu vám brněnská filharmonie odehraje vybrané skladby ze všech dílů série Mafia, včetně remaku.

Určitě, seznam přidáme pár týdnů před koncertem, abyste věděli, na co se těšit. Sledujte facebookový event a nic vám neunikne!

Byť je více než jasné, že k Mafii zbraně patří, byli bychom rádi, kdyby věrohodné makety raději zůstávaly doma, nejen pro náš klid, ale i pro klid dalších návštěvníků, případně vystupujících.

Ne, ani reálnou zbraň si samozřejmě vzít nemůžete.