6. DUBNA 2023

Praha, Česká republika · O2 universum

Jedinečný koncert originální hudby ze hry
Kingdom Come: Deliverance v podání Filharmonie Brno

Kingdom Come Live

> Orchestral Concert

O události

Nezapomenutelná atmosféra středověkých zemí českých. Panenská příroda, velkolepost hradů a honosná brnění jejich pánů, ale i krev, špína a smrad. Řinčení mečů a křik obětí, jež za sebou zanechala vzpoura proti Zikmundovi Lucemburskému, otřásají hlavou, a ta volá po pomstě a spravedlnosti. Nelehký úděl, chladný zármutek a vřící adrenalin podbarvuje unikátní hudební doprovod. A přesně ten tu na vás čeká.

Kingdom Come: Deliverance je bezpochyby jeden z nejambicióznějších počinů české videoherní kultury. Středověké RPG z prostředí 15. století s tvrdým důrazem na realismus, od dobových sociálních poměrů až po specifika šermířského boje, své ambice ovšem naplnilo. Za pouhý týden se této hry z dílny studia Warhorse prodalo víc než milion kusů a do dnešního dne sklízí jednu pochvalnou recenzi za druhou.

Neopomenutelný podíl na tomto úspěchu má bezpochyby i soundtrack z per talentovaných skladatelů Jana Valty a Adama Sporky. Hudební doprovod, který nahrál symfonický orchestr v pražském Rudolfinu, se dokáže chytře přizpůsobit herní situaci a jinak tomu nebude ani při tomto koncertu.

Brněnská filharmonie pod taktovkou Jana Valty odehraje pod střechou O2 universa velkolepou show, podbarvenou záběry klíčových scén ze samotné hry. O vokály se postará studentský pěvecký sbor Masarykovy univerzity. Středověký nádech pak ještě znásobí čtveřice talentovaných trubadúrů z formace Bakchus.

Přijďte si s námi vychutnat tento oživlý kus historie.

Vstupenky


Prodej vstupenek v síti Ticketmaster.

KOUPIT VSTUPENKY

Často kladené otázky

Záznam koncertu zveřejněn nebude. V první řadě jsme jako organizátoři toho názoru, že zážitek z návštěvy Game Access Music je nenapodobitelný.

Další a neméně podstatný fakt je ten, že licence na zveřejnění koncertu by výrazně zvýšila cenu lístku.

Takže bohužel ne, ale jednou za čas je fajn oprášit oblek a udělat si s přáteli či partnerem hezký večer.

Ne. Pořizování jakéhokoli audiovizuálního záznamu bez povolení organizátorů je přísně zakázáno.

Situaci spojenou s onemocněním Covid-19 bedlivě sledujeme, a pokud nebude možné koncert uspořádat, přijdeme s jiným termínem.

Určitě, seznam zveřejníme pár týdnů před koncertem, abyste věděli, na co se těšit. Sledujte facebookový event a nic vám neunikne!

Byť je více než jasné, že ke Kingdom Come: Deliverance zbraně patří, byli bychom rádi, kdyby věrohodné makety raději zůstaly doma, nejen pro náš klid, ale i pro klid dalších návštěvníků a vystupujících.

A ne, ani reálnou zbraň si samozřejmě vzít nemůžete.
Organizátor

Orchestr

Hlavní partner

Mediální partner

Mediální partner

Mediální partner

Mediální partner

Partner

Partner

Místo

Prodej vstupenekKingdom Come: Deliverance® je ochranná známka společnosti Warhorse Studios s.r.o.