Workshopy

Rudolf Klenovský

Hernímu vývoji se věnují profesionálně už skoro 10 let; neprofesionálně, jako moder, dokonce mnohem déle. Začalo to v dětství editorem map do Heroes 2 a postupně jsem se přes levely do Half-Life nebo Natural Selection 2 dostal až k pozici designera v Bohemia Interactive, kde jsem se podílel na projektech Take on Mars a Ylands. V současnosti mám na starosti design a vývoj Ylands EDU – nástroje pro výuku programování a logického myšlení, postaveného na základech hry Ylands.

Hrajeme si s editorem Ylands

Kdy: Sobota 22. 10.   (13:00 - 15:00)


Workshop se zaměří na tvorbu uživatelských scénářů v editoru Ylands. Provede vás celkovým procesem tvorby vlastní herní úrovně – od návrhu prostředí, obsazení objekty až po implementaci herní logiky a skriptování.

Workshop je určen pro všechny zvídavé lidi od 10 do 99 let. Budeme používat bezplatnou verzi Ylands, takže rozpracovaná scenária si pak budete moci odnést domů a tam na nich eventuálně pokračovat.

Všechna potřebná technika bude dostupná na místě. Žádná předchozí zkušenost s tvorbou herních úrovní nebo her samotných není potřeba, stačí mít základní zručnost v ovládání počítače.


Účast na workshopu je zdarma, ovšem podmíněna registrací a zakoupením lístku na Game Access Connect 2022. Pozor, kapacita je omezena!Registrace
Zpět na seznam