Přijď ukázat, co v tobě je!

Indie Showcase je perfektní šancí, jak představit svůj projekt hernímu světu. Nehledí se tady na velikost studia či propracovanost grafiky, ale na duši, srdce a inovaci. Získáš možnost prodiskutovat svoji hru s jinými vývojáři a nadšenci, nemluvě o cenné zpětné vazbě od širší herní veřejnosti. Indie Showcase se bezpochyby může stát právě tím klíčovým krokem na tvé cestě k úspěchu.

Tak na co ještě čekáš? Do toho!

> Jaké jsou podmínky?
Jediné, co k přihlášení potřebuješ, je hra vydaná v posledních dvou letech, tj. v období 2021–2022. Pokud se jedná o hru ještě nevydanou, je to v pořádku, ale musíš ji předvést v hratelné podobě, nikoliv jako koncept. Akceptujeme hry na jakoukoliv platformu (pokud ji dokážeš přinést sebou), včetně deskovek.
> Jak se stát součástí Indie Showcase?
Postup je velice jednoduchý:
  1. Vyplň registrační formulář.
  2. Počkej na potvrzení. S verdiktem tě budeme kontaktovat během 72 hodin.
    Pokud tvůj projekt schválíme, automaticky získáš vstupenku na Game Access Connect '22.
  3. Nakup vstupenky pro případné další členy týmu.
> Co všechno získám?
Po schválení automaticky obdržíš jednu vstupenku na Game Access Connect '22 a místo v Indie Showcase zóně. Tam si budeš moct zapojit vybavení a umístit grafiku či jiné propagační materiály. Plus bude tvoje hra vystavena na našem webu, společně s popiskem, grafikou, videem a odkazy.

Indie FAQ

Vše, co potřebuješ vědět o účasti v Indie Showcase!

Pokud jsme na něco zapomněli, neváhej nám napsat na showcase@game-access.com.

Indie Showcase je výstavou nezávislých herních projektů jednotlivců nebo menších vývojářských týmů. Po úspěšné registraci tito vývojáři obdrží lístek zdarma, společně s prostorem na samotné akci Game Access Connect ‘22. Tady budou moct prezentovat svou práci dalším vývojářům, studentům i širší veřejnosti.

Connect je skvělou příležitostí jak představit svůj projekt vývojářské komunitě, od profesionálních vývojářů z největších českých studií, až po studenty a začátečníky. Tváří v tvář kolegům zde můžeš získat zpětnou vazbu, rady, nápady i cenné kontakty a přátelství.

Jako bonus probíhá Connect společně s festivalem Maker Faire, který navštěvují tisíce lidí se zálibou v kreativitě, technologiích a zábavě. To znamená stovky potencionálních fanoušků a/nebo testerů pro tvoji hru!

Úspěšná registrace do Indie Showcase ti garantuje lístek zdarma a prostor zhruba 2x2 metry na místě, společně se stolem, židlemi a napájením. Elektroniku si ovšem indie týmy musí zařídit sami, jestli už to budou PC, konzole, tablety nebo telefony.

V rámci Indie Showcase je pak také prostor pro různé grafické a propagační materiály, jako jsou roll-upy, bannery, letáky, odznáčky, nebo třeba i kytičky – vše, co potěší oko. Jen měj na paměti, že tvůj prostor je omezen.

Přípravy začnou v sobotu 22. ráno, zhruba 2 hodiny před začátkem samotné akce. Jestliže z nějakého důvodu potřebuješ přijít dřív nebo máš speciální požadavky, neváhej nám napsat na showcase@game-access.com.