Vstupte do světa herního vývoje!

22.–23. října 2022 · BVV, pavilon A1 · Brno, Česká republika

Connect je akce určena pro všechny současné a hlavně budoucí herní vývojáře, kteří touží proniknout do jednoho z nejúžasnějších průmyslů na světě. Čekají vás tu workshopy pro začátečníky a mírně pokročilé, přednášky ostřílených vývojářů i ukázky her od lokálních nezávislých týmů. Třešničkou bude nedělní program, věnovaný studentům, učitelům a hernímu vzdělávání všeobecně.


Sledovat na FB
GameDev Area

Game Access

Pod heslem Game Access najdete jednu z největších vývojářských konferencií v Evropě i orchestrální koncerty hudby z nejznámějších her. Tento rok se k nim přidá i Connect – akce, která spojuje seniory, juniory, studenty a i ty, kteří se do herního průmyslu chystají teprv vstoupit.

GAME ACCESS CONNECT 2022Program

Detaily programu budeme postupně odhalovat

Přednášky

O své znalosti a zkušenosti se s vámi podělí osobnosti z českého a slovenského herního průmyslu.

Lada Brabcová

Associate Producer / Ubisoft Düsseldorf

Producent a jiná sprostá slova

Jste nadšený, možná lehce masochistický začínající vývojář a projektový management volá vaše jméno? Nebo vám při zmínce o Excelu a burn down chartech...

Jaromír Plachý

Výtvarník, animátor, scénárista, designer atd. / Amanita Design

Vesele a hravě, šťouráme se v mé hlavě :)

Můj životní příběh v kostce. O tom, jak jsem se dostal k hrám, jak jsem dělal hry a jak dělám hry a co dělám, když nedělám hry, nicméně uvidíme, co se...

Roman Ďuriga

Game Designer / Pixel Federation

Príbeh zo sveta level dizajnu

Ak by ste mali vytvoriť interaktívny a zábavný level do hry, ktorú hrá denne 400 tisíc ľudí, o čom by bol? Na túto otázku sme s tímom level dizajnérov...

Workshopy

Workshopy vám poskytnou možnost vyzkoušet si proces herního vývoje na vlastní kůži. Lekce jsou začátečnicky přívětivé, pod vedením zkušeného lektora.

Již brzy
EDU

Nedělní část programu bude zaměřena na vzdělávání. Přednášet a odpovídat na otázky zde budou pedagogové i studenti z herních oborů středních a vysokých škol. Těšit se můžete taky na ukázky studentských projektů, výstavu herního umění a vyhlášení studentské hry roku.

Komunita

Na Connectu budou mít své zastoupení brněnská studia, školy, nezávislé týmy i jednotlivci z prostředí herního vývoje. Akce je perfektní šancí, jak potkat tuto komunitu v přátelském a kreativním duchu.

Vstupenky

Lístky na Game Access Connect '22 v sobě zahrnují 2 dny skvělého obsahu, včetně festivalu Maker Faire a studentského festivalu Lektvar.

od 175 CZK
KOUPIT
Staňte se partnery

Pojďte s námi budovat příští generaci vývojářů!

Napište nám
Indie Showcase

Přijď představit svou hru vývojářům i běžným hráčům na Game Access Connect ‘22. Všechny informace najdeš v registračním formuláři tady ↓

Registrace