New Date - Important Message

Expo vstupenka

Akce pro milovníky her

English version

Usilovně pracujeme na tom, aby Game Access 2020 byl skutečně speciálním ročníkem. I proto jsme se rozhodli část akce zpřístupnit široké veřejnosti. Zakoupení Expo lístku je perfektní příležitostí vyzkoušet si ty nejnovější hry a nahlédnout za oponu herního vývoje. Držitelé tohoto lístku budou mít také přístup k doprovodnému programu výstavy a vyhlašování cen Game Access Awards 2020 - prestižní soutěže o lákavé ceny. Letošní nabídka je přímou odpovědí na přání fanoušků a představuje unikátní příležitost zažít Game Access se vším všudy!

Expo je ultimátním jednodenním zážitkem pro každého fandu videoher. Držitelé Expo lístku mají letos poprvé možnost navštívit naše organizovaná sezení, která zájemcům odhalí, jak se tvoří jejich oblíbené hry a přiblíží jim detaily herního vývoje. I vy můžete zjistit, co obnáší vytvoření úspěšné hry!

Detaily ohledně programu Expo na Game Access 2020 budou zveřejněny v nadcházejících měsících. Sledujte pozorně naše kanály!
BVV · Brno Exhibition Centre BVV · Brno Exhibition Centre

Na co se můžeš těšit?


Game Access Awards

16. května / Sobota, TBA

Indie Showcase

16. května / Sobota, 09:00 - 18:00

Expo Stage

16. května / Sobota, 10:00 - 18:00

Vstupenky

Už máte svou vstupenku? Early Bird ceny platí jen do 29. února 2020.
> Co čekat, když si pořídím lístek na Expo?
Budete součástí oficiální Game Access konference. Expo zaplní tisíce vývojářů a desítky herních studií s jediným cílem - pochlubit se svými novými hrami a získat si vaši pozornost. Areál se navíc bude hemžit inspirativními vývojáři a velkými jmény z herního průmyslu.
> Jak se lístek na Expo liší od normálních lístků na Game Access?
Lístek na Expo je primárně určen fanouškům herního vývoje a hráčům, kteří si chtějí zahrát nejnovější hry a poznat své oblíbené vývojáře. Lístek na Expo zaručuje vstup do areálu, na specializovaný program a na vyhlášení Game Access Awards. Lístek nezahrnuje přístup na všechny odborné přednášky, Game Access večírky a business sekci eventu.