1. — 3. červen 2018 · BVV, Brno

GAME ACCESS ‘18

Game Access ‘18 Expo je technologiemi a hrami nabitý festival určený pro každého fanouška digitálních i deskových her.
Vstup zdarma!

Game Access letos spojil své síly s festivalem Re:publika, aby svým návštěvníkům poskytl ještě intenzivnější zážitek. Vstup je, stejně jako na Game Access ‘18 Expo, zdarma.

V sobotu 26. května se brněnské výstaviště promění v obrovský stroj času a návštěvníky přenese 100 let do minulosti. Až do neděle 17. června zde bude probíhat největší oslava vzniku samostatného Československa.

Game Access '18 Expo

Game Access ‘18 Expo je technologiemi a hrami nabitý festival určený pro každého fanouška digitálních i deskových her.> eSports

Přijďte na vlastní kůži zažít vzrušující atmosféru velkého esports turnaje. Fanděte svému oblíbenému týmu a buďte u toho, až se mu podaří dosáhnout nejvyšší příčky!

> Herní zóna

Prohlédněte si nejnovější tvorbu velkých herních studií a popovídejte si přímo s vývojáři!

> Indie hry

I malí vývojáři umí dělat velké hry. Přijďte se na ně podívat, než z nich vyrostou giganti a odcházejte s pocitem, že jste byli u zrodu hvězd!

> Cosplay

Rozhlédněte se kolem sebe a spatřete své oblíbené herní postavy, jak pochodují kolem vás! A nezapomeňte se s nimi vyfotit! Jste sami cosplayery? Pak nepropásněte možnost zúčastnit se soutěže o pěkný balík!

> VR svět

Ponořte se zcela do nejrozmanitějších světů, které pro vás tvůrci nejnovějších her ve virtuální realitě vymysleli. Tohle bez brýlí nezažijete!

> Hi-Tech

Technologie budoucnosti ke hrám neodmyslitelně patří, bez ní by ani nevznikly. Na festivalu budete mít příležitost si prohlédnout ty nejkvalitnější hi-tech kousky současnosti a zároveň si na nich i vyzkoušet hry na plné detaily!

> Retro koutek

Zavzpomínejte na své mládí u dnes již digitálních stařečků a zahrajte si na nich klasické pecky “dřevěných” dob počítačových her! A nakonec i mladá generace by měla poznat, na čem jejich rodiče hráli a co že to vlastně položilo základy dnešním až filmově vzhlížejícím titulům.

> Deskovky

Deskovky možná nejsou tak akční, jako počítačové střílečky, ale zábavy si u nich člověk užije minimálně stejně! Přijďte si zahrát staré klasiky i vyzkoušet nejnovější počiny tvůrců deskové zábavy.

> Literární kavárna

Proč knihy, ptáte se? Protože spousty z nich byly předlohou pro skvělé hry! Ano, počíst si můžete i v knihkupectví, ale v nabité herní atmosféře si počtete jen u nás!

Místo konání

BVV · Veletrhy Brno · hala V

Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Czech Republic

BVV · Brno Exhibition Centre
Tradice Veletrhů Brno sahá až do roku 1928, kdy byla postavena první část u příležitosti 10. výročí samostatného Československa. Jedno z největších evropských výstavišť, v němž se snoubí funkcionalistická a moderní architektura, poskytuje perfektní kulisy pro všechny druhy událostí, jednou z nich bude i Game Access ‘18.

Chcete se stát vystavovatelem?

Game Access ‘18 Expo je skvělou příležitostí, jak zůstat v kontaktu se svými zákazníky a předvést svoji značku v tom nejlepším světle. Využijte jí a přijďte potěšit své stávající fanoušky a získat si srdce těch, kteří o Vás ještě ani nevěděli. Mezi očekávanými desítkami tisíc návštěvníků budou všichni, kteří se rádi baví, ať už u digitálních her či u klasických deskovek.Odebírejte novinky

Zůstaňte v obraze a nepropásněte žádné důležité novinky o Game Access ‘18 Expo. Zapište se k odběru a my se už postaráme, abyste se dozvěděli vše důležité. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Twitteru.